"Bence yaşlanıp, iş işten geçmeden sevişmeye başlasan iyi edersin.." dedim ve bu sözümü yanlış anladılar. Öldürmeyin, yaşatın. Unutmayın! Yaşatmak, sevişmekle mümkün..Fakat kölelerin efendi olmak istediği dünyaya sevgi asla hakim olmayacaktır.

Anahtar kelimeler: Dinsizlik, Milletsizlik, Reggae, Seks, Mariuhana, Kardeşlik, John Lennon, Bisiklet, Tüm kötülüklerin anası kapitalizm, Dünya ve doğa herkese yeter, Ağaç katledenlerin yatacak yeri olmasın, Hayvanlar insanlardan daha çok yaşamayı hak ediyor, Dünya'da hala açlıktan ölen insanlar var, Eğer bir tanrı varsa o da insandır, Hırs iyi değildir, Günah işlediğini düşünüp tövbe edenler acayip mazoşist, Bu hayatın amacı tekamül ya peki anlamı? Bu yaşamın kıymetini bil ve bu yaşama anlam kat!

Aurorix

Üfüren: Erkek Adam on 3 Nis 2012 | 22:10

Bazıları doğuştan problemlidir, depresiftir. Çevresiyle arasında kalın bir duvar vardır. Bu duvar aslında kişi tarafından aşılmak istenen bir engeldir. Ama kişi yırtınır bunu gerçekten yapmak ister ve bir şeyler onu hep engeller. Düşüncelerdir aslında o engeller. Çünkü çevre basit ve yalındır. Bu basitlik depresifi tatmin etmez. Depresif özünde doyumsuzdur.  Bazıları ise doğuştan aptal, mutlu..Çevresiz yapamazlar. Hatta ölürler.

Son zamanlarda baharın da gelmesiyle insanların depresif hallere bürünmesi normaldir. Ama ben oyuncağım elimden alındığı vakit depresyona girerim. Benim oyuncağım özgürlüktür..


Yorum Gönder

yorumlarınız 'abazanlar üst kurulu'nda onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. ayrıca yorum yazdıktan sonra takip etmek için 'e-posta yoluyla abone ol' bağlantısına tıklayacaksın.